Wizytówki fotografa ślubnego

Fotograf ślubny wizytówki

Wizytówki fotografa ślubnego

Nasze studio graficzne przygotowało projekt graficzny wizytówki dla fotografa ślubnego, czego efekt prezentujemy na blogu. PanKacprzak – który promuje swoje usługi pod szyldami: Fotografia ślubna Łódź, Fotografia ślubna Częstochowa, Fotograf ślubny z Łodzi, Fotograf ślubny Bełchatów jednak przyjmuje zlecenia na reportaże ślubne z całej Polski. W Łodzi znajduje się jego pracownia i pokonanie wielu kilometrów nie stanowi dla niego problemu aby zdobyć dobre zdjęcia ślubne.

Projekt wizytówki, który stworzyliśmy dla fotografa opiera się na klasycznej formie, bez wodotrysków, zbędnych efektów – tak jak jego zdjęcia, które w klasycznej formie mogą przetrwać w upływie czasu i cały czas dobrze wyglądać, bez względu na aktualne trendy.

Jedna strona to dane kontaktowe – numer telefonu i adres strony – internetowej wizytówki fotografa. Adres pocztowy pracowni nie jest tutaj niezbędny, dzięki czemu treść jest bardziej przejrzysta a fotografowi w kontakcie z przyszłymi klientami zależy na wygodnym kontakcie przez internet. Na stronie oprócz tematu fotografia ślubna w postaci zdjęć, informacji o usługach znajduje się także zwykły pocztowy adres i inne dane formowe, takie jak NIP czy numer konta bankowego. Te rzeczy nie są niezbędne na wizytówce.

Rewers wizytówki fotografa to logo lecz przestawione za pomocą przezroczystego lakieru wybiórczego. Tło rewersu wizytówki jest czarne i na nim nadrukowany jest kształt logo, które przecina pasmo prążków – wszystko przezroczystym lakierem wybiórczym.

Wizytówki dla fotografa

Wizytówki fotografa

Koszt druku wizytówek z lakierem wybiórczym to 229zł za 500szt. To bardzo niska cena wizytówek z lakierem punktowym a wykonujemy je w najwyższej jakości w Polsce.

0 komentarzy

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *