Ulotki i wizytówki dla DJa z Łodzi

DJ zamiast zespołu na wesele

DJ Kwiatek zadzwonił do naszego studia graficznego z misją stworzenia materiałów reklamowych dla niego. Zaprojektowane ulotki i wizytówki prezentujemy poniżej. Duży nagłówek DJ zamiast zespołu przekonuje o zdecydowanym działaniu DJ Kwiatka, który dobrze czuje się w swojej pracy i jest w tym naprawdę dobry, o czym mogliśmy się sami przekonać widząc i słysząc go w akcji. Zabawy prowadzone przez Kwiatka spotykają się z entuzjazmem gości weselnych, na sali panuje naprawdę imprezowy klimat. DJ Kwiatek lansuje styl Wesela w miejskim stylu czyli z umiarkowanym dozowaniem discopolo, bez rubasznych dowcipów i bez „konkursów z wąsem”. Ulotki są więc bardzo szczere a to wróży ich skuteczność. Ulotki na odwrocie mają krótką treść 4 kroki do udanego wesela – prosty sposób Kwiatka na udane wesele co świadczy o tym, że DJ ma naprawdę pomysł na swoje usługi. Michał jest bardzo pozytywną postacią, oprócz tego, że to showman, prezenter Radia Planeta i TV Toya to jako człowiek robi sympatyczne wrażenie.

Projekt wizytówki dla DJa powstał w oparciu o układ z ulotek, dodatkowa biała ramka wokoło dodaje kontrastu – całość jest spójna i ładnie się prezentuje.

 

Ulotki dla DJa z Łodzi
Wizytówki dla DJa z Łodzi

Ulotki

Ulotki Kwiatek
Reklama dla DJa ŁódźWizytówki Łódź

Zapraszamy na Departament Rozrywki, czyli fanpage Kwiatka na Facebooku – https://www.facebook.com/departamentrozrywki

Pozostając w temacie ślubnym i korzystając z wolnego miejsca polecamy także Pana Kacprzaka, to fotograf, który przyjmuje zlecenia z całej Polski mimo, że promuję się pod szyldem Fotograf ślubny Łódź. Po kliknięciu linku przeniesiemy się do jego strony gdzie możemy zobaczyć jego zdjęcia ślubne i zapoznać się z jego stylem. Fotografia ślubna Łódź – to strona fotografa, jest na niej kalendarium Fotografia ślubna Wolne Terminy, kilka słów o fotografie oraz link do bloga, na którym prezentuje ostatnie prace.

0 komentarzy

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *